خرید المنت

خرید المنت ها گاها به شرایط و مسائل خاصی ارتباط پیدا می کند که ممکن است این عمل را هم برای تولیدکنندگان و هم برای خریداران با دشواری روبرو سازند.

تعیین قیمت، یافتن مواد خام، ساختاری درست، و عوامل دیگری می توانند در کیفیت یک المنت تاثیر گذار باشند. از این رو، حتما لازم است تا شرکت معتبری را برای خرید المنت انتخاب کرده و بدانید که از مواد درجه یک و تیمی حرفه ای و تخصصی برای ساخت این المنت ها استفاده می کند.

شهاب المنت سابقه ای چندین ساله در ساخت و تولید المنت ها دارد و دراین سال ها تجربه و دانش کافی در این حوزه را کسب کرده است، در کنار این عوامل انتخاب تیمی حرفه ای در این کار نیز از دیگر مزایای شهاب المنت است.

این شرکت با معیار های سخت گیرانه ای متخصصین خود را انتخاب کرده است. علاوه بر مهارت و دانش، این پرسنل امتحان خود از نظر اخلاق، تعهد و وجدان کاری نیز پس داده اند.

بنابراین، قیمت ها و شرایط ارائه شده در این موسسه توسط افرادی صورت می گیرد که خود به اصول اخلاقی پایبند بوده و شما می توانید بدون کمترین استرسی سفارش خود را در آن به ثبت برسانید و مطمئن باشید که محصولی با کیفیت همراه با قیمتی معقول و مناسب خریداری می کنید.

برای خرید المنت خود همین حالا وارد سایت شهاب المنت شده و از نحوه سفارش آن اطلاعات کسب کنید. حتی می توانید با شماره های ثبت شده در سایت تماس گرفته و سوالات خود را از کارشناسان ما بپرسید.

خرید المنت نواری

خرید المنت نواری باید با داشتن اطلاعات کافی در مورد ساختار و عملکرد آن صورت بگیرد. المنت های نواری که نام دیگر آنها المنت کامپوننتی است دارای سطح بیشتری نسبت به سایر المنت ها هستند و به دلیل داشتن سطح زیاد می توانند در انتقال گرما و حرارت عملکرد خوبی داشته باشند.

به دلیل ویژگی های منحصر به فرد این نوع المنت کاربردهای زیادی در صنعت از آن می شود. المنت نواری از یک فلز نواری شکل ساخته شده که سیم المنت از درون آن عبور کرده است.

بین این دو با یک لایه عایق پوشانده شده است. جنس این نوع المنت ها از اکسید منیزیم است و می تواند دما را تا ۲۶۰ درجه افزایش دهد.

خرید المنت فنری

خرید المنت فنری نیازمند دقت در برخی موضوعات است. این نوع المنت ها در اندازه ها و توان های مختلف مثل ۲۵۰، ۵۰۰ و ۷۵۰ وات تولید می شوند.

فرق بین این سه گزینه در طول فنر می باشد. بسته به اندازه و کارایی دستگاه شما می توان هر یک از این توان ها را انتخاب کرد.

حتی در صورت در دسترس نبودن مدل ۲۵۰ در المنت های فنری می توانید از نوع ۵۰۰ یا ۷۵۰ استفاده کرده و فقط طول آن را برش زده و کمتر کنید. در این صورت توان المنت نیز کاهش می یابد.

خرید المنت بخاری برقی

خرید المنت بخاری برقی به دلیل اینکه این روزها استفاده از آن نسبت به قبل رایج تر شده رو به افزایش است. به دلیل مزایای متعدد بخاری های برقی در برخی موارد جای بخاری های گازی را گرفته و کم کم مصرف و استفاده از آن در صنعت بیشتر شده و جای زیادی در بین افراد برای خود باز کرده است.

بخاری برقی مزایای متعددی دارد. می تواند منجر به کاهش هزینه ها شده، و امنیت آن نسبت به بخاری های گازی نیز بیشتر است.

همچنین به محیط زیست آسیب کمتری وارد کرده و راندمان کاری بالاتری نیز دارد. بنابراین، با افزایش مصرف این نوع بخاری ها قطعا نیاز به قطعات آن نیز رو به افزایش می باشد.

خرید المنت میله

خرید المنت میله ای یکی از اصلی ترین دغدغه ها در حوزه صنعت و اقتصاد می باشد. گاها صاحبان مشاغل و صنعت کاران در خرید این نوع المنت به مشکل برخورده و شاید پروسه ای طولانی را برای یافتن المنت مورد نظر خود طی کنند.

به دلیل تنوع زیاد این نوع محصول طبیعی است که افرادی که دانش تخصصی در این حوزه ندارند سر درگم شوند. این محصول با استفاده از آلیاژ کروم نیکل و عایق دی اکسید سیلسیوم ساخته می شود.

پس کیفیت این آلیاژ در کیفیت کلی محصول نقش بسزایی خواهد داشت. همچنین این محصول در ابعاد مختلف و محدوده های حرارتی متفاوت نیز تولید می شود که این خود موضوعی است که باید در مورد آن اطلاعات کافی داشته باشید تا بتوانید دست به انتخابی درست بزنید.

خرید المنت حرارتی صفحه ای

خرید المنت حرارتی صفحه ای نیز همانند سایر المنت ها نیازمند بررسی برخی موضوعات و در نظر گرفتن شرایط خاصی است.

المنت های حرارتی به ویژه نوع صفحه ای آن به دلیل تولید گرمای زیاد در کوتاه ترین زمان ممکن بسیار پر طرفدار بوده و این روز ها کاربرد گسترده و وسیعی را شامل می شوند.

بنابراین، احتمالا افراد و صنعت کاران زیادی به آن نیاز داشته و به دنبال یافتن جایی مناسب برای خریداری المنت صفحه ای با قیمتی معقول و کیفیتی مناسب هستند.

خرید المنت سیمی

خرید المنت سیمی را می توان به روش های مختلفی انجام داد. اما در ابتدا اجازه دهید اندکی در مورد ساختار و کاربرد این نوع المنت ها با هم صحبت کنیم. المنت های سیمی از رشته های نازکی تشکیل شده اند.

این رشته ها ممکن است از آلیاژ کروم آلومل یا نیکل کروم ساخته شده باشد که هر کدام از آنها ویژگی های خاص خود را دارند.

در کل هر دو این آلیاژ ها طول عمر بالایی دارند اما آلیاژ کروم آلومل ۲ تا ۴ برابر بیشتر از مورد دیگر عمر می کند. همچنین این نوع آلیاژ دمای بیشتری را نیز متحمل می شود.

خرید المنت متری

خرید المنت متری نیز یکی از خدماتی است که می توانید از شهاب المنت انتظار داشته باشید. المنت متری همانند سایر المنت ها مصارف و کاربرد های خاص خود را دارد که باید بر اساس نیاز، میزان آن در ابتدا مشخص شده و سپس بر همین منوال تهیه شده و نصب و استفاده شود.

صاحبان مشاغل و افرادی که به المنت متری نیاز دارند می توانند بدون واسطه هر مقدار که نیاز دارند از شهاب المنت تهیه کرده و برای مصارف شخصی خود به کار بگیرند. المنت متری به صورت رشته های نازکی به فروش می رسد.

خرید المنت حرارتی

خرید المنت حرارتی باید با دقت فراوانی انجام شود. زیرا این نوع المنت ها دارای تنوع زیادی بوده و انتخاب هر یک از آنها به عوامل مختلفی بستگی دارد.

برخی از آنها به عنوان عایق حرارتی، برخی در حوزه های گرمایشی و برخی دیگر مصارف خانگی دارند. از این رو، حتما باید در ابتدا نوع مصرف مشخص شود و سپس خریداری المنت حرارتی انجام گردد.

این نوع المنت ها ممکن است به صورت رشته ای، شیشه ای، میله ای، سرامیکی و … تولید شوند. هر یک از این موارد می توانند در جنس ها و ابعاد مختلفی تولید شوند.

خرید المنت میله

خرید المنت میله ای یکی از اصلی ترین دغدغه ها در حوزه صنعت و اقتصاد می باشد. گاها صاحبان مشاغل و صنعت کاران در خرید این نوع المنت به مشکل برخورده و شاید پروسه ای طولانی را برای یافتن المنت مورد نظر خود طی کنند.

به دلیل تنوع زیاد این نوع محصول طبیعی است که افرادی که دانش تخصصی در این حوزه ندارند سر درگم شوند. این محصول با استفاده از آلیاژ کروم نیکل و عایق دی اکسید سیلسیوم ساخته می شود.

پس کیفیت این آلیاژ در کیفیت کلی محصول نقش بسزایی خواهد داشت. همچنین این محصول در ابعاد مختلف و محدوده های حرارتی متفاوت نیز تولید می شود که این خود موضوعی است که باید در مورد آن اطلاعات کافی داشته باشید تا بتوانید دست به انتخابی درست بزنید.

بله برای تمامی شهر ها و شهرستان ها از طریقه پست تیپاکس و یا باربری ارسال داریم.

بله میتوانید به آدرسی که در سایت هست تشریف بیارید.

بله قابل تولید هستند

المنت های سرد خانه معمولا از جنس استیل میباشد که ما در شهاب المنت میتوانیم از
قطر ۶ تا ۳۰ میلیمتر
طول ۲۰ تا ۶۰۰ سانتی متر
و توان ۲۰ تا ۴۰۰۰ وات تولید کنیم

برای تهران از طریق پیک ارسال داریم

شهاب المنت دارای حدود ۳۰ سال تجربه در امر المنت سازی میباشد که فروش بدون واسته از طریق سایت را فراهم کرده و کالا های ما از ۳ ماه تا ۱ سال گارانتی دارد

بله برای دستگاهایی مثل اتو های صنعتی ،دستگاه های چاپ روی لباس و… تولید داریم

خیر المنت ها قابل تعمیر نیستند مگر در موارد خاص که بستگی به نوع المنت دارد

پرداخت هزینه یا به صورت کارت به کارت یا به صورت نقدی و حضوری میباشد

بله برای محیط های اسیدی از المنت هایی با جنس استیل ۳۱۶ که ضد خورندگی میباشد استفاده میکنیم

برای کوره هم تولید داریم بستگی به نوع استفاده شما قابل سفارش میباشد بسته به ولتاژ ، توان ، ابعاد ،شما داره